Kredyt hipoteczny

Kredyt hipoteczny, ze względu na względnie niskie oprocentowanie oraz długi okres spłaty (nawet do kilkudziesięciu lat), stanowi bardzo atrakcyjne rozwiązanie dla osób poszukujących sposobu na sfinansowanie zakupu mieszkania czy budowy domu. Co ciekawe, popularną hipotekę można również przeznaczyć na zakup działki budowlanej czy wykończenie lub remont danej nieruchomości.

Uruchomienie kredytu hipotecznego wymaga oczywiście spełnienia szeregu warunków, wśród których kluczowa jest:

 • wysoka zdolność kredytowa – ustalana na podstawie czynników, takich jak dochód, opłaty stałe, inne zobowiązania kredytowe, miejsce zamieszkania czy liczba członków rodziny, którym nadawane są odpowiednie rangi,
 • zabezpieczenie w formie nieruchomości,
 • określony wkład własny – kapitał niezbędny do zawarcia umowy, wynoszący standardowo od 10 do 30% łącznej kwoty kredytu.

  Zapytaj o kredyt

  Kredyty na zakup mieszkania i budowę domu

  Udzielenie kredytu na budowę domu czy kredytu na remont mieszkania uzależnione jest ponadto od przedstawienia pozytywnej historii kredytowania, dokumentów potwierdzających stosunek pracy (m.in. oświadczenie o dochodach, umowa), a także dokumentacji dotyczącej samej nieruchomości (np. umowa przedwstępna, odpis z księgi wieczystej, potwierdzenie wpłaty wkładu własnego). Niekiedy konieczne może okazać się również wykupienie dodatkowego ubezpieczenia od utraty pracy czy następstw nieszczęśliwych wypadków.

  Na koszt kredytu hipotecznego składa się zazwyczaj oprocentowanie (stopy procentowe NBP i WIBOR oraz wartość wskazana przez bank), marża (stała część oprocentowania) i prowizja banku (ułamek wartości kredytu).

  Oferta DBS Finance

  Niezależnie od tego, czy jesteś osobą fizyczną, czy prowadzisz własną działalność gospodarczą, nasza agencja finansowa w sposób kompleksowy, krok po kroku przeprowadzi Cię przez procedurę udzielenia kredytu hipotecznego. DBS Finanse skupia produkty banków i innych instytucji finansowych w jednym miejscu, dlatego na spotkaniu z naszym ekspertem (w dowolnym miejscu i czasie) w szybki sposób zyskujesz pełny, rzetelny obraz aktualnej oferty kredytów hipotecznych. Specjalista szczegółowo przeanalizuje propozycje różnych banków (koszty, wymogi), obliczy Twoją zdolność kredytową w każdym z nich i wskaże najkorzystniejszą opcję. Następnie w szybki i profesjonalny sposób przeprowadzi Cię przez proces pozyskiwania kredytu mieszkaniowego (począwszy od zgromadzenia niezbędnych dokumentów, po wybór wariantu spłaty), minimalizując w ten sposób ryzyko.

  Jeśli męczy cię wynajem długoterminowy, z ekscytacją przeglądasz czasopisma z aranżacjami wnętrz i na bieżąco śledzisz sytuację na rynku mieszkaniowym, lecz nie masz środków na zakup swojego wymarzonego gniazdka, skontaktuj się z DBS Finance. Wspólnie wypracujemy rozwiązanie, które pozwoli Ci spełnić swoje marzenie o przytulnej kawalerce, apartamencie na dachu wieżowca, domku szeregowym z ogródkiem, a nawet ekskluzywnej willi z basenem!

   


  Skontaktuj się z nami!

  506 601 807


  Współpracujemy z Klientem indywidualnym, firmami mikro i korporacjami. Zrzeszamy oferty wielu Banków i instytucji finansowych. Z naszą pomocą każdy bez trudności odnajdzie się na rynku finansowym. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty i kontaktu.