DBS Finance

Przedsiębiorczość, pasja, wieloletnie doświadczenie i chęć dzielenia się z innymi swoją wiedzą to wartości, na bazie których w 2015 r. stworzyłem swoją własną agencję finansową DBS Finance. Skupia ona produkty wielu banków oraz innych instytucji finansowych i zajmuje się pozyskiwaniem finansowania zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Oferta obejmuje pomoc w zakresie: kredytów hipotecznych, kredytów inwestycyjnych dla firmkredytów gotówkowych, kredytów konsolidacyjnych, pożyczek pozabankowych.

konsultacja

Mobilność i bezpłatna konsultacja

Spotkajmy się w miejscu i czasie dogodnym dla Ciebie. Chętnie dzielimy się wiedzą, a konsultacje z nami są bezpłatne i pełne wiedzy.
wsparcie

Doświadczenie i profesjonalne wsparcie

Zadaj nam pytanie. Obszernie uzasadnimy każdą odpowiedź i kompleksowo przeprowadzimy Cię przez proces finansowania.
oferta wielu banków

Oferta wszystkich Banków

My porównamy oferty kilkunastu banków w jednym czasie. Ty wybierzesz tą która spełni Twoje oczekiwania.
formalnosci

Minimum formalności

Umów spotkanie i usiądź wygodnie, resztą zajmiemy się my.

Mobilni specjaliści finansowi


Pozostajemy w stałym kontakcie z szeroką grupą pracowników w oddziałach banków i pokrewnych placówek finansowych. DBS Finance posiada oczywiście wszelkie pełnomocnictwa do reprezentowania podmiotów, których oferty są dostępne w naszym portfelu. Moja działalność jest legalna i w pełni transparentna, co potwierdza numer RPK013123 nadany przez Komisję Nadzoru Finansowego (KNF) w rejestrze pośredników kredytowych. Prowadząc agencję, stawiam przede wszystkim na ciągłe doskonalenie i wdrażanie nowych rozwiązań, dlatego na bieżąco monitoruję rynek i podnoszę swoje kwalifikacje. Pracuję jako w pełni mobilny specjalista, dlatego to klient wybiera dogodne dla siebie miejsce (np. biuro, bank, dom, kawiarnia) i czas spotkania. W trakcie spotkania wspólnie określimy Twoje potrzeby, odpowiem na wszystkie pojawiające się pytania i rozwieję ewentualne wątpliwości, a także przedstawię najbardziej atrakcyjne, a zarazem indywidualnie dopasowane rozwiązania, które są aktualnie dostępne na rynku. Oczywiście ostateczną decyzję podejmiesz samodzielnie.

Jako klient DBS Finance oszczędzasz przede wszystkim swój czas, gdyż otrzymujesz gotowe zestawienie ofert i indywidualnie negocjowane warunki umowy. Co więcej, wszelkie formalności ograniczone będą do minimum, a procedura pozyskiwania finansowania przebiegnie w szybki, ale prawidłowy i bezpieczny sposób. Zapewne warto więc podjąć współpracę z pośrednikiem finansowym, który będzie czuwał nad właściwym przebiegiem całej procedury, zdejmując z Ciebie ryzyko popełnienia błędu oraz niepotrzebny stres. Jako klient DBS Finance będziesz mógł więc skupić się wyłącznie na możliwie najlepszym wykorzystaniu pozyskanych środków.


Skontaktuj się z nami!

506 601 807


Współpracujemy z Klientem indywidualnym, firmami mikro i korporacjami. Zrzeszamy oferty wielu Banków i instytucji finansowych. Z naszą pomocą każdy bez trudności odnajdzie się na rynku finansowym. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty i kontaktu.