Szybka pożyczka pozabankowa

Pożyczki pozabankowe regulowane są kodeksem cywilnym oraz ustawą o kredycie konsumenckim, a udzielają ich wyspecjalizowane instytucje finansowe. W tym miejscu warto wspomnieć, że kredyty stanowią pokrewny produkt, ale są oferowane wyłącznie przez banki i dodatkowo objęte szeroko rozumianym prawem bankowym.

Szybka pożyczka pozabankowa, czyli tzw. chwilówka, cieszy się zdecydowanie największą popularnością. Wynika to z faktu, iż można ją zaciągnąć nawet przez telefon czy internet i nie wymaga to spełnienia wielu formalności (przesłanie lub złożenie wniosku, dowód osobisty), a do tego środki wypłacane są niemal błyskawicznie. Co ciekawe, niektóre instytucje przy ich udzielaniu nie biorą pod uwagę nawet zaświadczenia o dochodach czy historii kredytowej w BIK, bazując na wysokości zarobków i fakcie stałego zatrudnienia. Bardzo często pierwsza pozabankowa pożyczka gotówkowa oferowana jest w formule promocyjnej – wymagany zwrot obejmuje wyłącznie pożyczoną kwotę. Ograniczeniem jest natomiast krótki okres kredytowania (zwykle 30 lub 60 dni), niska wartość finansowania (kilka tysięcy złotych) i relatywnie wysokie oprocentowanie.

Pozabankowe pożyczki gotówkowe mogą mieć również charakter długoterminowy, ratalny. Są udzielane na podobnych warunkach co kredyty bankowe (wyższe sumy i dłuższy okres spłaty), ale historia kredytowa czy poziom dochodów pożyczkobiorcy podlegają nieco łagodniejszej ocenie.

  Zapytaj o kredyt

  Pożyczka pozabankowa bez zaświadczeń i BIK

  Niektóre podmioty przy ocenie zdolności kredytowej nie biorą pod uwagę danych z rejestrów typu BIK czy InfoMonitor. Niejednokrotnie możliwa jest także pożyczka bez zaświadczeń o dochodach. Z takiej formy finansowania z powodzeniem mogą więc skorzystać osoby już zadłużone (pożyczka pod zastaw lub z gwarantem).

  Należy podkreślić, że pożyczki pozabankowe są kierowane również do przedsiębiorców. W tym przypadku mogą one mieć charakter:

  • inwestycyjny – poprawa sposobu funkcjonowania przedsiębiorstwa,
  • obrotowy – sfinansowanie bieżących wydatków, przywrócenie płynności finansowej.

  Oferta DBS Finance

  Ograniczenie formalności do minimum, błyskawiczna wypłata środków, dowolność celu i brak poręczenia to podstawowe zalety pożyczek pozabankowych. W DBS Finance w rzetelny i kompleksowy sposób przedstawimy Ci najkorzystniejsze na rynku oferty. W wybranym przez Ciebie miejscu i czasie odpowiemy na wszystkie pytania, dopasujemy rozwiązanie do indywidualnych potrzeb i dopilnujemy wszelkich formalności związanych z uzyskaniem takiej formy finansowania. W ten sposób ryzyko kredytowe zostanie obniżone do minimum.

  Jeżeli więc przeliczyłeś swój miesięczny budżet, musisz sfinansować nowe potrzeby lub od lat odkładane marzenia, a środki na ten cel chcesz uzyskać niemal natychmiast, bez spełniania szeregu wymogów formalnych i długiego oczekiwania na decyzję banku, skontaktuj się z naszym ekspertem.


  Skontaktuj się z nami!

  506 601 807


  Współpracujemy z Klientem indywidualnym, firmami mikro i korporacjami. Zrzeszamy oferty wielu Banków i instytucji finansowych. Z naszą pomocą każdy bez trudności odnajdzie się na rynku finansowym. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty i kontaktu.